Jesteś poza granicami kraju, a Twoje sprawy wymagają regulacji prawnej w Polsce?

Skontaktuj się z nami, wiemy jak Ci pomóc!

Naszym rodakom przebywającym poza granicami kraju oferujemy kompleksową pomoc prawną w celu uregulowania ich sytuacji prawnej w Polsce.

Jesteśmy dyspozycyjni zdalnie  - e-mail, telefon, sms, komunikatory internetowe - co pozwala nam szybko reagować na zmieniające się sytuacje dotyczące spraw naszych Klientów, a także służyć im wsparciem i na bieżąco informować o przebiegu powierzonych nam spraw.

 
Specjalizujemy się m.in. w:
  • sprawach rodzinnych (sprawy małżeńskie, alimenty, władza rodzicielska, kontakty, podział majątku itp.);
  • sprawach spadkowych (testamenty, zabezpieczenie spadku, stwierdzenie nabycia spadku, dział spadku zachowek, odpowiedzialność za długi spadkowe, itp.);
  • sprawach dotyczących zadłużenia (kontakt z urzędami, instytucjami kredytowymi, bankami, prowadzenie negocjacji, przygotowywanie wniosków o upadłość konsumencką oraz planów oddłużeniowych).

Reprezentujemy naszych Klientów również w różnego rodzaju sprawach urzędowych w Polsce (ZUS, działalność gospodarcza, ład przestrzenny, nieruchomości, prawo budowlane, itp.)

pomoc prawna polakom za granicą

 

Jeżeli przebywasz poza granicami kraju, a Twoje sprawy wymagają interwencji prawnej w Polsce,  zadzwoń i przekonaj się, że możemy Ci pomóc!


Wybierz, który zakres porad Cię interesuje:
Rozwód za granicą

Chcesz się rozwieść a przebywasz poza granicami kraju? To nie jest tak trudne, jak myślisz, Dowiedz się, co musisz wiedzieć, by tego dokonać.

 

Rozwód za granicą

 
Kontakt z dzieckiem po rozwodzie

Tęsknisz za swoim dzieckiem, które przebywa w kraju, a w dodatku nie masz kontaktu ze swoim byłym partnerem? Powalcz z znami o kontakt z dzieckiem!

 

Ustalenie kontaktów z dzieckiem

 
Władza rodzicielska

Przysługuje Ci władza rodzicielska czy chcesz o nią zawalczyć? Uważasz, że Twój były partner źle opiekuje się Waszym dzieckiem w kraju?

 

Porady związane z władzą rodzicielską


 
Posiadasz długi w kraju? Pracujesz za granicą? Chcesz się oddłużyć?

Ratunkiem dla Ciebie może być upadłość konsumencka, czyli redukcja lub umorzenie zobowiązań osoby fizycznej.

Więcej o upadłości konsumenckiej