Nasza kancelaria zajmuje się sprawami oddłużeniowymi w Opolu i okolicach. Nasi specjaliści posiadają duże doświadczenie i wiedzę w temacie oddłużania Opole i okolic - zarówno osób fizycznych i firm. Udzielamy pomocy na różnych etapach sprawy - przedsądowym, sądowym i egzekucji komorniczej. W Twoim imieniu poprowadzimy negocjacje z osobą fizyczną czy instytucją, a w razie potrzeby wniesiemy wniosek o upadłość konsumencką.

W sprawach oddłużeniowych:
  • reprezentujemy przed sądem, urzędem, instytucją,
  • negocjujemy z instytucjami finansowymi
  • przeciwdziałamy egzekucji ze strony komornika
  • tworzymy wnioski o ogłoszenie upadłości konsumenckiej
Oddłużanie Opole - zlecając nam sprawę swoich długów śpisz spokojnie - my czuwamy!

Umów się na spotkanie: +48 505 205 548

 

Windykacja Opole Hilarowicz

 

Oferujemy kompleksową obsługę prawną klientom indywidualnym a także przedsiębiorcom.

Jesteś wierzycielem, który nie może odzyskać swojej wierzytelności?
Prowadzimy polubowne oddłużanie Opole  - w zakresie odzyskiwania długów i zapłaty należności bez wszczynania postępowania sądowego.

Chcesz się oddłużyć a nie masz finansowej możliwości?
Oferujemy Ci kompleksową usługę związaną z upadłością konsumencką

Upadłość konsumencka Opole

Upadłość konsumencką może ogłosić m.in.:

  • osoba fizyczna, która nie jest przedsiębiorcą
  • wspólnik spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, o ile nie posiada samodzielnej działalności gospodarczej,
  • były wspólnik osobowej spółki handlowej
  • rolnik nieprowadzący innej działalności gospodarczej

Aby taki wniosek był skuteczny musi nastąpić niewypłacalność dłużnika w postaci niemożności wykonania swoich zobowiązań. Upadłość konsumencka nie jest prostą procedurą, ale przynosi duże korzyści. Mając kompetentnego pełnomocnika zwiększasz swoje szanse.

Gdy Twój wniosek o ogłoszenie upadłości konsumenckiej zostanie uwzględniony, Twój majątek staje się masą upadłości zarządzaną przez syndyka, który dokona jego inwentaryzacji a następnie sprzeda jego elementy na poczet spłaty długów. Powstanie również zatwierdzony przez sąd plan spłaty, który wskaże Ci sposób w jaki Twoje przyszłe dochody mają pokrywać nieuregulowane przez masę upadłości zobowiązania, uwzględniający jednak Twoje możliwości, szczególnie potrzeby mieszkaniowe i obowiązek utrzymania rodziny.

Oferujemy Ci kompleksową obsługę prawną.

Zapewniamy, że do sytuacji finansowej każdego klienta podchodzimy indywidualnie i z dużą starannością. Postaramy się znaleźć najlepsze rozwiązanie Twojego problemu, które pozwoli Ci uniknąć spłaty zadłużenia lub je zredukować. Zgłoś się do nas a dołożymy wszelkich starań, aby zmniejszyć Twój dług.