Kancelaria Hilarowicz - Kancelaria Radcy Prawnego Tomasza Hilarowicza z Opola świadczy pomoc prawną od wielu lat. Ludzie, którzy skupili się wokół jej charyzmatycznego szefa - Tomasza Hilarowicza, to zaangażowane w rozwiązywanie trudnych, życiowych spraw indywidualności – ludzie pełni otwartości, empatii ale też wiedzy, doświadczenia i zaangażowania, tak niezbędnego w tym fachu.


Specjalizujemy się w rozwiązywaniu konfliktów rodzinnych. Jesteśmy w tym dobrzy i skuteczni. Rozpoczynając współpracę z nami masz pewność solidnej i rzetelnej pomocy prawnej. Gwarantujemy pełne wsparcie polegające na sporządzaniu w Twoim imieniu pism procesowych i reprezentacji Twoich interesów w sądzie. Co równie istotne jednak, znajdziesz w nas także pełne oparcie w wymiarze czysto ludzkim. Jesteśmy bowiem powiernikami i doradcami w tych Trudnych Życiowych Chwilach.
W trudnych sprawach – a takimi właśnie są Sprawy Rodzinne, znajdziesz w nas w nas oddanych i dyspozycyjnych zauszników. Długa Szczera Rozmowa, Ustalenie Strategii, Doradztwo-na wszystko możesz liczyć, mając do nas Pełne Zaufanie.  Co ważne mając Duże Doświadczenie Procesowe i nie bojąc się wchodzenia w dynamiczne i zmienne sytuacje związane z procesami sądowymi, pomagamy także zneutralizować konflikt, korzystając z naszych umiejętności jako Mediatorów. Gdy zatem istnieje taka potrzeba, Walczymy u Twojego Boku. Wiemy też wszak jak Wyciszyć Konflikt, jeśli istnieją po temu Szanse.

Mecenas Hilarowicz to prawnik doświadczony, a jego wykształcenie oraz doświadczenie zawodowe wskazują, iż jest osobą predystynowaną do zajęcia się Twoimi problemami życiowymi.

Mecenas Tomasz Hilarowicz od lat specjalizuje się w prawie rodzinnym, gospodarczym, cywilnym. Jest osobą posiadającą bardzo bogate doświadczenie w rozwiązywaniu konfliktów interpersonalnych, ze szczególnym uwzględnieniem konfliktów rodzinnych, co potwierdzone zostało licznymi certyfikatami  - ukończone studia podyplomowe z zakresu prawa rodzinnego z elementami psychologii oraz mediacji. W wymiarze medialnym Mecenas Hilarowicz funkcjonuje jako ekspert zapraszany min. do programów telewizyjnych, min. programu TVN Uwaga po Uwadze.


W codziennej pracy Mecenas Hilarowicz oraz zespół Kancelarii są dla Ciebie  dostępni tak osobiście jak i zdalnie - na telefon i email, co jest wyjątkowo ważne w szybko zmieniających się sytuacjach dotyczących życia rodzinnego.

Wsparcie Mecenasa Hilarowicza, całego zespołu Kancelarii a także specjalistów z różnych dziedzin, z którymi Kancelaria współpracuje – wśród których są adwokat, psycholog, tłumacze, informatycy -  sprawia iż Zyskujesz pewność że Twoje sprawy trafiły we właściwe ręce.

Kancelaria oprócz spraw rodzinnych, zajmuje się także innymi sprawami, których zakres został szczegółowo wyeksponowany w zakładce Usługi..

Kancelaria pomaga osobom które w wyniku życiowych zawirowań wpadły w pętlę zadłużenia. Pomagamy w działaniach mających na celu redukcję długów. Reprezentujemy w postępowaniach z zakresu upadłości konsumenckiej. Kancelaria pomaga także właścicielom firm, którzy pogubieni w prawniczych zawiłościach wolą oddać swoje skomplikowane często sprawy w dobre ręce. Wieloletnie doświadczenie Mecenasa Hilarowicza zarówno w przedmiocie obsługi podmiotów gospodarczych jak i w sprawach windykacyjnych jest tutaj nieocenione.

Jeżeli Więc Trafiłeś Na Tą Stronę, Wiedz, Że Trafiłeś Dobrze..

A żeby ostatecznie Cię przekonać, odsyłamy do zakładki Opinie i Rekomendacje. Autorami wpisów tamże zamieszczonych są nasi klienci. Jesteśmy im głęboko wdzięczni za tak pozytywną ocenę naszej pracy. Dzień po dniu staramy się nie schodzić z osiągniętego wysokiego poziomu świadczonych usług.

Zatem jeżeli Potrzebujesz Wsparcia, Zadzwoń i Umów się na spotkanie a przekonasz się, że naprawdę dobrze trafiłeś. To z pewnością pozytywnie wpłynie na bieg Twoich Życiowych Spraw.

Kancelaria Hilarowicz

 

Kancelaria radcy prawnego Tomasz Hilarowicz poza obsługą stacjonarną, oferuje również obsługę klientów drogą elektroniczną..

Taka forma współpracy stawia na szybkość, skuteczność i oszczędność czasu.

Klient nie musi pojawiać się w siedzibie naszej kancelarii w Opolu- wystarczy zadzwonić lub wysłać na adres kancelarii maila, w którym przedstawiony będzie stan faktyczny sprawy.
Po zapoznaniu się z przedstawionym problemem prawnym, doświadczony radca prawny przygotuje ofertę współpracy oraz oszacuje koszt usługi.

Oferujemy Ci kompleksową usługę na odległość

Przykłady usług wykonywanych przez naszą kancelarię w formie elektronicznej:

  • konsultacje telefoniczne
  • konsultacje online
  • analiza stanów faktycznych i prawnych
  • projektowanie umów i dokumentów
  • tworzenie opinii prawnych

Zapewniamy fachową usługę na odległość z zachowaniem standardów usług stacjonarnych.

W celu uzyskania szczegółowych informacji skontaktuj się z nami telefonicznie lub drogą e-mailową.

+48 505 205 548

kancelaria@kancelariahilarowicz.pl

 

Kancelaria Hilarowicz to:

Doświadczony zespół prawników

Doświadczony zespół radców prawnych i prawników pod przewodnictwem założyciela Kancelarii Radcy Prawnego Tomasza Hilarowicza gwarantuje współpracę opartą na rzetelnej i aktualnej wiedzy prawniczej.

Współpraca z ekspertami
Kancelaria współpracuje z ekspertami z różnych dziedzin aby skomplikowane i trudne sprawy prowadzić naprawdę kompleksowo i profesjonalnie. Skupiamy się nie tylko na kwestiach prawnych, ale również staramy się doradzić i ułożyć plan działania, który obejmie również sprawy rodzinne, biznesowe, finansowe a także te dotyczące zdrowia i nastawienia względem problemu, który będziemy wspólnie rozwiązywać.

W skład zespołu wchodzą eksperci z różnych dziedzin prawa: radcowie prawni, adwokat, karnista ale także doradca podatkowy i finansowy, mediatorzy, negocjator i detektyw jak również psycholog i psychiatra.

Pełna pomoc prawna

Reprezentujemy klientów przed sądami i urzędami, sporządzamy pisma procesowe. Przygotowujemy projekty umów, regulaminy, opiniujemy przedstawione dokumenty, uczestniczymy w negocjacjach. Prowadzimy pełną obsługę podmiotów gospodarczych.


W czym jesteśmy najlepsi?

Od momentu powstania Kancelaria wyspecjalizowała się w zakresie spraw rodzinnych cywilnych, gospodarczych i handlowych, windykacji należności oraz w postępowaniach sądowych: upominawczym, nakazowym oraz uproszczonym. Zajmujemy się bieżącą obsługą prawną przedsiębiorców. Reprezentujemy klientów przed sądami i urzędami, sporządzamy pisma procesowe, sporządzamy projekty umów, statutów oraz regulaminów funkcjonowania. Prowadzimy również postępowania rejestrowe, pomagamy skutecznie w rozpoczęciu działalności gospodarczej.

Dlaczego warto wybrać profesjonalną kancelarię prawną?

Zawarcie umowy z profesjonalistą w obrocie prawnym, jakim jest niewątpliwie radca prawny, daje gwarancję rzetelnego załatwienia powierzonych spraw również z uwagi na fakt przynależności radców prawnych do Samorządu Radcowskiego. Takich gwarancji nie daje zlecenie obsługi prawnej innym niż profesjonaliści podmiotom.

Poznaj opinie o nas