Wielu polskich przedsiębiorców trudzi się z utratą płynności finansowej. Nieudane inwestycje, nierzetelny kontrahent, wysokie raty kredytu - to tylko przykłady powodów, dlaczego firmy popadają w spiralę zadłużenia.

Kancelaria Hilarowicz w Opolu tworzy zespół prawników wyspecjalizowanych w postępowaniach związanych z zadłużeniem spółek oraz przedsiębiorców. Skutecznie chronimy naszych Klientów będących dłużnikami przed firmami windykacyjnymi, organami egzekucyjnymi czy bankami. 

Oddłużanie nie należy do łatwych procesów. Są to wieloetapowe czynności wymagające rozbudowanej wiedzy prawnej i ekonomicznej. Ratując swoją firmę, skorzystaj z fachowej pomocy, ponieważ w tak delikatnych sprawach nie można pozwolić sobie na pomyłki, gdyż mogą przynieść negatywne konsekwencje.

Zapewniamy profesjonalne oddłużanie firm oraz spółek. Skutecznie poszukujemy rozwiązań mających na celu wyprowadzenie przedsiębiorstwa z zadłużenia, a także ratujemy majątek przed komornikiem. 

Korzystając z usług Kancelarii Hilarowicz otrzymują Państwo gwarancję poufności oraz bezpieczeństwa przekazywanych nam informacji.


Umów się na spotkanie: +48 505 205 548