Oddłużanie spółek lub oddłużanie przedsiębiorców jest procesem złożonym. Dlatego Kancelaria Hilarowicz w Opolu tworzy zespół prawników wyspecjalizowanych w postępowaniach związanych z tą tematyką. Skutecznie chronimy naszych Klientów będących dłużnikami przed firmami windykacyjnymi, organami egzekucyjnymi czy bankami. 

Oddłużanie firm nie należy do łatwych procesów. Są to wieloetapowe czynności wymagające rozbudowanej wiedzy prawnej i ekonomicznej. Nasza kancelaria świadczy pomoc dla firm w wychodzeniu z długów od wielu lat, dzięki czemu korzystając z naszych usług, masz pewność, że zajmiemy się Twoją sprawą w sposób profesjonalny. Ratując swoją firmę, lepiej skorzystać z fachowej pomocy, ponieważ w tak delikatnych sprawach nie można pozwolić sobie na pomyłki, gdyż mogą przynieść negatywne konsekwencje.

Zapewniamy profesjonalne oddłużanie firm oraz spółek. Skutecznie poszukujemy rozwiązań mających na celu zredukowanie zadłużenia Twojej firmy, a także ratujemy majątek przed komornikiem. 

Korzystając z usług Kancelarii Hilarowicz otrzymują Państwo gwarancję poufności oraz bezpieczeństwa przekazywanych nam informacji.


Umów się na spotkanie: +48 505 205 548