Naszym rodakom przebywającym na stałe w Niemczech oferujemy kompleksową pomoc prawną w celu uregulowania ich sytuacji prawnej w Polsce.

Mobilny i zdalny charakter naszej pracy to spory atut przy współpracy z klientami, którzy nie mają możliwości osobistego załatwienia spraw na terenie ojczyzny. Oferujemy pomoc Polakom, którzy na stałe lub czasowo mieszkają w Niemczech w celu uregulowania ich sytuacji prawnej w Polsce.

Obywatele polscy, którzy z różnych przyczyn większość czasu albo na stałe mieszkają na terenie Niemiec, mogą liczyć na szereg usług prawnych świadczonych przez naszą kancelarię prawną, a w szczególności:
  • udzielanie porad prawnych, z zakresu prawa rodzinnego, spadkowego oraz windykacji a także spraw cywilnych.
  • reprezentację w sprawach z zakresu prawa rodzinnego, spadkowego oraz windykacji a także w sprawach cywilnych w Polsce,
  • sporządzanie odpowiednich pism procesowych i innych niezbędnych dokumentów, jak również prowadzenie negocjacji z określonymi podmiotami czy instytucjami w Polsce.

Obywatele polscy, którzy z różnych przyczyn większość czasu albo na stałe mieszkają na terenie Niemiec, mogą liczyć na szereg usług prawnych świadczonych przez naszą kancelarię prawną z zakresu prawa rodzinnego, spadkowego oraz windykacji a także spraw cywilnych, sporządzanie odpowiednich pism procesowych i innych niezbędnych dokumentów, jak również prowadzenie negocjacji z określonymi podmiotami czy instytucjami

Będąc świadomymi, jak dotkliwe w skutkach dla rodaków przebywających na terenie Niemiec może być niezałatwienie danej sprawy osobiście i na czas, wychodzimy naprzeciw problemom prawnym Polaków, oferując szereg usług prawnych, za pośrednictwem których sprawy naszych klientów zostaną w należyty sposób uregulowane w naszym kraju.

Stała dostępność prawników naszej kancelarii w Opolu, możliwość kontaktu na odległość oraz wieloletnie doświadczenie radców prawnych z Opola w branży prawniczej dają gwarancję rzetelnego zajęcia się tak sprawami transgranicznymi, jak i sprawami wymagającymi działania wyłącznie na terenie naszego kraju.

Mieszkasz na terenie Niemiec i potrzebujesz porady prawnej związanej z polskim prawem rodzinnym, spadkowym lub cywilnym? Zapraszamy do kontaktu.

pomoc prawna polakom za granicą

 
Skontaktuj się z naszą kancelarią

Pomożemy Ci rozwiązać Twoje problemy!

Przejdź do kontaktu