Nie jesteśmy zwyczajną kancelarią prawniczą.

Kancelaria Radcy Prawnego Tomasza Hilarowicza z Opola świadczy pomoc prawną od 2008 r. Ludzie, którzy skupili się wokół jej charyzmatycznego szefa - Tomasza Hilarowicza to zaangażowane w rozwiązywanie trudnych, życiowych spraw indywidualności - pełni otwartości ale też wiedzy, doświadczenia i zaangażowania, tak niezbędnego w tym fachu.

Specjalizujemy się w rozwiązywaniu spraw rodzinnych. Jesteśmy w tym dobrzy i skuteczni. Rozpoczynając współpracę z nami masz pewność solidnej i rzetelnej pomocy prawnej, ale nie tylko. Swoim klientom gwarantujemy pełne wsparcie nie polegające wyłącznie na sporządzaniu w ich imieniu pism i reprezentacji ich interesów w sądzie. Nasz klient znajduje w nas pełne oparcie w wymiarze czysto ludzkim.

zespół prawników - Kancelaria Hilarowicz

 

W trudnych sprawach – a takimi właśnie są sprawy rodzinne, ma w nas oddanych i dyspozycyjnych powierników, jesteśmy bowiem dla niego dostępni osobiście jak i zdalnie - na telefon i email, co jest wyjątkowo ważne w szybko zmieniających się sytuacjach dotyczących życia rodzinnego.

Jednoczesne wsparcie dwóch Mecenasów – Hilarowicza i Browarskiego, całego zespołu Kancelarii a także specjalistów z różnych dziedzin, z którymi Kancelaria współpracuje – począwszy od tłumaczy, poprzez informatyków po psychologów sprawia iż nasz klient zyskuje pewność że jego sprawy trafiły we właściwe ręce.

Kancelaria oprócz spraw rodzinnych, zajmuje się także innymi sprawami, których zakres został szczegółowo wyeksponowany w zakładce Usługi.

Kancelaria pomaga także właścicielom firm, którzy pogubieni w prawniczych zawiłościach wolą oddać swoje skomplikowane często sprawy w dobre ręce. Wieloletnie doświadczenie Mecenasa Hilarowicza zarówno w przedmiocie obsługi podmiotów gospodarczych jak i w sprawach windykacyjnych jest tutaj nieocenione.

Jeżeli więc trafiłeś na tą stronę wiedz że trafiłeś dobrze. A żeby ostatecznie Cię przekonać, odsyłamy do zakładki Opinie i Rekomendacje. Autorami wpisów tamże zamieszczonych są nasi klienci. Jesteśmy im głęboko wdzięczni za tak pozytywną ocenę naszej pracy. Dzień po dniu staramy się nie schodzić z osiągniętego wysokiego poziomu świadczonych usług.

Zatem jeżeli potrzebujesz wsparcia, zadzwoń i umów się na spotkanie a przekonasz się, że naprawdę dobrze trafiłeś. To nic nie kosztuje, a z pewnością pozytywnie wpłynie na bieg Twoich życiowych spraw.

 

Kancelaria Hilarowicz to:

Doświadczony zespół prawników

Doświadczony zespół radców prawnych i prawników pod przewodnictwem założyciela Kancelarii Radcy Prawnego Tomasza Hilarowicza gwarantuje współpracę opartą na rzetelnej i aktualnej wiedzy prawniczej.

Współpraca z ekspertami

Kancelaria współpracuje z ekspertami z różnych dziedzin, począwszy od tłumaczy, poprzez informatyków po psychologów. W naszej kancelarii dyżury pełni opolska specjalistka prawa rodzinnego i opiekuńczego - dr Magdalena Gołowkin - Hudała.

Pełna pomoc prawna

Reprezentujemy klientów przed sądami i urzędami, sporządzamy pisma procesowe. Przygotowujemy projekty umów, regulaminy, opiniujemy przedstawione dokumenty, uczestniczymy w negocjacjach. Prowadzimy pełną obsługę podmiotów gospodarczych.


W czym jesteśmy najlepsi?

​​Od momentu powstania Kancelaria wyspecjalizowała się w zakresie spraw rodzinnych cywilnych, gospodarczych i handlowych, windykacji należności oraz w postępowaniach sądowych: upominawczym, nakazowym oraz uproszczonym. Zajmujemy się bieżącą obsługą prawną przedsiębiorców. Reprezentujemy klientów przed sądami i urzędami, sporządzamy pisma procesowe, sporządzamy projekty umów, statutów oraz regulaminów funkcjonowania. Prowadzimy również postępowania rejestrowe, pomagamy skutecznie w rozpoczęciu działalności gospodarczej.

Dlaczego warto wybrać profesjonalną kancelarię prawną?

Zawarcie umowy z profesjonalistą w obrocie prawnym, jakim jest niewątpliwie radca prawny, daje gwarancję rzetelnego załatwienia powierzonych spraw również z uwagi na fakt przynależności radców prawnych do Samorządu Radcowskiego. Takich gwarancji nie daje zlecenie obsługi prawnej innym niż profesjonaliści podmiotom.

Poznaj opinie o nas